30 maja 2022

ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK AMATORSKIEJ DRUŻYNY KOBIET W RAMACH ROZGRYWEK VolleyLiga 2021/2022

29.05.2022 w niedzielę w hali SP nr 5 w Zduńskiej Woli odbył się ostatni turniej amatorskich drużyn żeńskich z naszego terenu.
Gościłyśmy zespoły: APS Active Opoczno, FUKS Sulejów oraz Reaktywacja Drużbice.
Było dużo walki, zaangażowania i dobrej gry. Gospodynie po nerwowym początku i przegranej w tie-breaku z Drużbicami pokazały charakter i wygrały oba kolejne mecze 2:0.
Trzeba podkreślić, że przez cały sezon nie udało nam się znaleźć sposobu na przeciwniczki z Opoczna i Sulejowa i dlatego bardzo cieszymy się, z naszej dobrej dyspozycji w obu spotkaniach.
Ostatecznie turniej wygrała drużyna Reaktywacja Drużbice, 2 miejsce UKS Akademia Siatkówki, 3 dla FUKS Sulejów a 4 APS Active Opoczno.
Był to pierwszy po pandemicznej przerwie sezon rozgrywek amatorskich a dla naszej drużyny pierwszy w tym składzie. Dzisiejszy wynik jest dla nas najlepszym w sezonie i bardzo cieszymy się z widocznego progresu umiejętności i poziomu gry. Wiemy też, że mamy jeszcze rezerwy i nie jest to nasze ostatnie słowo.


Amatorska drużyna kobiet w sezonie 2021/2022: Karolina Woch-Lewi- kapitan, Agata Kosecka Agnieszka Macugowska, Anna Fraszka, Justyna Sara, Kinga Lenke, Marzena Olejniczka, Patrycja Michalik, Wiktoria Osińska, Zuzanna Miazek, oraz Dominika Wlaźlik i Michalina Florczak, trener Monika Walczak.