3 stycznia 2023

Weekend 17-18.12

W zeszłą sobotę w Skierniewicach nasze kadetki nie dały szans rywalkom.Wygrały 3:0 z drużyną MKS Skier-Vis. Wszystkie dziewczyny miały szansę zagrać i wywiązały się ze swoich zadań znakomicie

Stanowimy coraz silniejszą drużynę – silną zgraniem , brawo dziewczyny👍👏👏👏
Sklad: Lena Kajszczak -kapitan, Julka Klapa, Julka Jablonska, Michalina Selin, Anastazja Katan, Iga Owczarek, Marta Chuderska, Julka Bombrych, Kasia Wozniak, Lena Wozniak, Zosia Skalska, Maria Platek, Trener -Anna Danielska.

W niedziele natomiast nasi młodzicy zajęli 3 miejsce w turnieju rozgrywanym w Bełchatowie. Młodzi chłopcy musieli uznać wyższość miejscowej Skry oraz Lechii Tomaszów Mazowiecki
Skład drużyny młodzików:Szymon Bekalarczyk – kapitan, Kuba Shittu, Dawid Mossur, Jakub Rudecki, Jakub Król, Marcel Kowalczyk, Kacper Zięba, Łukasz Woszczak, Wojciech Budka, Adam Laurysiewicz, Filip Wojda, Mateusz Augustyniaka. Trener: Paweł Niewiadomski.