7 lutego 2022

Turniej VolleyLigi drużyny kobiet

Pierwszy turniej VolleyLigi o Puchar Prezesa UKS AS w nowym roku za nami!

W niedzielne przedpołudnie cztery drużyny amatorskiej ligi kobiet rozpoczęły rywalizację o pierwsze punkty. Nasze dziewczyny pierwszy mecz rozegrały z AS Active Opoczno. Po wyrównanej walce większość setów padło łupem zawodniczek z Opoczna i mecz zakończył się rezultatem 1:2. W drugiej potyczce nasze dziewczyny musiały uznać wyższość drużyny FUKS Sulejów i przegrały 0:3. W ostatnim trzecim spotkaniu nasze siatkarki zdołały się przełamać i przy zachowaniu pełnej koncentracji w dobrym stylu pokonały siatkarki Czarnych Szczerców 3:0.

Końcowa klasyfikacja turniejowa prezentuje się następująco:
Miejsce I: AS Active Opoczno
Miejsce II: FUKS Sulejów
Miejsce III: UKS AS Zduńska Wola
Miejsce IV: Czarni Szczerców