5 października 2022

Spotkanie z Zawodnikami SKRY BEŁCHATÓW

🔥🏐Gościliśmy PGE Skra Bełchatów 🏐🔥

W Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli gościliśmy wczoraj wyjątkowych gości, mianowicie zawodników, sztab szkoleniowy oraz zarząd PGE Skra Bełchatów🔥

Spotkanie rozpoczęły pytania młodych adeptów naszej akademii do siatkarzy Skry🎤 Dzieci pytały między innymi o to jak często trenują i kiedy rozpoczęli przygodę z siatkówką🏐Następnie przywitani zostali sponsorzy naszego klubu oraz zaproszeni goście, którzy otrzymali drobne upominki🎁Prezes Anna Danielska przedstawiła również kadrę trenerską oraz osiągnięcia UKS Akademii Siatkówki w poprzednim sezonie.Po części oficjalnej przyszedł czas na mały trening 🏐nasi podopieczni mieli okazje wymienić kilka odbić z czołowymi zawodnikami PlusLigi💪Doszło również do krótkiego meczu zawodników Skry z naszymi kadetami i młodzikami. Trzeba przyznać, że nasi chłopcy postawili mocne warunki choć celem tej gry była głównie dobra zabawa 🏐🥳Na koniec nasi goście rozdali autografy oraz zrobili sobie z nami zdjęcia.Był to niesamowity zastrzyk pozytywnej energii dla naszych podopiecznych🔥💪

Możliwość obcowania z tak świetnymi siatkarzami w gronie, których byli również vicemistrzowie świata da jeszcze więcej motywacji i chęci do treningów

.Chcemy bardzo podziękować naszym sponsorom oraz partnerom:Karton Polska Żwir-Trans Phu Kyubi Beni KAMAX Hydraulika Siłowa, Zakuwanie Węży SPGROUP Zduńska Wola, Toyota Zduńska WOLA, Szkoła Podstawowa nr 12 w Zduńskiej Woli, Akademia Siatkówki PGE Skry BełchatówTo dzięki Wam jesteśmy w tym miejscu i dzięki Wam możemy się rozwijać, osiągać sukcesy, brać udział w takich spotkaniach.

Dziękujemy również PGE Skra Bełchatów za odwiedziny to dla nas zawsze wielkie pozytywne przeżycie. Zapraszamy Was częściej 😀

Polecamy relację na https://www.instagram.com/p/CjAwLPjKPyZ/