7 grudnia 2022

Seniorki UKS AS KYUBI

W poprzedni piątek nasza seniorska drużyna UKS AS KYUBI rozegrała ostatnią kolejkę pierwszej rundy. Mecz zakończył zwycięską serię i po raz pierwszy uznaliśmy wyższość zespołu rywalek. Pierwszy set był bardzo wyrównany i drużyna z Łasku wygrała 25:23, w drugim secie nasz zespół prowadził nawet 18:14 jednak od tego czasu coś w drużynie się zacięło i do końca tej partii zdobyliśmy tylko punkt przegrywając do 25:19, trzecie set to zdecydowana przewaga gospodyń, które nie pozwoliły nawiązać wyrównanej walki; SMS OSTRÓW ŁASKOVIA ŁASK – UKS AS KYUBI Zduńska Wola 3:0 (23,19,13)
Drużyna UKS Akademia Siatkówki Kyubi Zduńska Wola wystąpiła w składzie:
Dominika Kołodziejczyk – kapitan, Karina Marczyńska, Oliwia Herc, Pamela Łuszczyńska, Agata Sadzińska, Kinga Lenke, Agata Sasin – libero, Katarzyna Perestiak – libero, Lena Kajszczak, Michalina Selin, Julia Klapa, Agata Gwardecka
Trener: Radosław Szymczak
Asystent: Paweł Niewiadomski
https://obsady.siatka-lodzkie.pl/index.php?mode=12&type=10