24 października 2022

Rozpoczęcie sezonu w kategorii Kadetka i Kadet

Dziewczyny rozegrały dzisiaj swój inauguracyjny mecz w lidze wojewódzkiej kadetek. Spotkanie z Dargfilem Tomaszów Mazowiecki zawsze jest wymagające więc i tym razem emocji nie brakowało. Pierwszy set pod naszą kontrolą wygrywamy i w następnym wkradło się lekki rozluźnienie. W trzecim secie gra zaczyna wracać na dobre tory a w czwartym kiedy walka wkracza w ostatnią fazę przegrywamy 24:26. Ostatecznie przegrywamy 1:3 ale dobra postawa dziewczyn duże doświadczenie i wskazówki do dalszej pracy. Jutro młodziczki więc szybko musimy się regenerować.

Skład drużyny kadetek:
– Lena Kajszczak
– Julia Klapa
– Michalina Selin
– Julia Jabłońska
– Julia Bombrych
– Katarzyna Woźniak
– Lena Woźniak
– Nastya Katan
– Marta Chuderska
– Iga Owczarek
– Maria Płatek
– Zofia Skalska
– Marta Grabińska

Trener: Anna Danielska

Kadeci natomiast rozpoczynają zmagania od wyjazdowego meczu z bardzo trudnym przeciwnikiem jakim jest Skra Bełchatów. Chłopcy dość długo wchodzili w ten mecz i pierwszego seta niestety przegrywają dość gładko. Natomiast w drugim widać było, że wszystko wraca do normy co skutkuje zwycięstwem w tej partii. W trzecim secie dość wyrównana gra do połowy partii. Niestety w końcówce przeciwnicy zachowali więcej zimnej krwi, dzięki czemu wygrywają tę partię. Czwarty set niestety również pod dyktando gospodarzy i wynik końcowy to 1:3 dla Skry.

Skład drużyny kadetów:
– Franciszek Michalski
– Szymon Filipiak
– Patryk Kowalski
– Wojciech Kulda
– Filip Szczepkowski
– Szymon Bekalarczyk
– Kuba Shittu
– Jakub Król
– Dawid Mossur
– Kamil Błaszczyk
– Kacper Zięba
– Mikołaj Braczkowski
– Marcel Kowalczyk

Trener: Paweł Niewiadomski