5 lipca 2022

Powołanie do kadry Polski U-13

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz zawodnik Kuba Shittu otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-13🇵🇱💪Kuba wielokrotnie pokazywał w obecnym sezonie, że drzemie w nim niesamowity potencjał i posiada spore umiejętności co przyciągnęło uwagę trenerów kadry narodowej🇵🇱 Jest to wielki sukces Kuby jak i naszego klubu, który odzwierciedla, że ciężka praca w połączeniu rozsądnym prowadzeniem mogą zdziałać na prawdę wiele💪🏆🏐Przy okazji tej wspaniałej wiadomości chcemy przypomnieć Państwu, że w najbliższy weekend Kuba wraz z kolegami z drużyny będzie brał udział w wielkim finale rozgrywk Kinder Joy of Moving, gdzie będą rywalizowali z najlepszymi zespołami w Polsce.Trzymamy za Was kciuki!!🏐Dziękujemy naszym sponsorom Żwir-Trans Karton Polska Phu KyubiTo dzięki Wam nasi podopieczni mogą się rozwijać i osiągać sukcesy🏆