25 października 2022

PODSUMOWANIE WEEKENDU 22-23.10

🟠⚫️MAMY TOOO!! ⚫️🟠

Prawdziwy rollercoster zafundowały nam nasze dziewczyny w ten weekend. W sobotę drużyna kadetek przegrała z Czwórką Aleksandrów Łódzki na wyjeździe w trzeciej kolejce ligi wojewódzkiej 0;3 .W niedzielę natomiast obie drużyny – ASI i ASII grały w lidze wojewódzkiej młodziczek. AS II pod przewodnictwem trenera Kacpra Bryla grała w Ozorkowie – dziewczyny wygrały 2;0 z Insel Volley Magic Łódź, a przegrały z UKS Ozorków – zostają tym samym w grupie 5. Natomiast UKS AS I wygrał z UMKS Tuszyn 2;1 i w finale o wejście do 1 grupy pokonaliśmy UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki2;1.Tym samym meldujemy się wśród najlepszej czwórki zespołów młodziczek w województwie – BRAWO DZIEWCZYNY 👏👏👏

FILM – https://www.facebook.com/uksaszdunskawola/videos/660910719083763