24 października 2022

MŁODZICZKI NA ŁÓDZKICH PARKIETACH

🔥🔥MŁODZICZKI NA ŁÓDZKICH PARKIETACH🔥🔥

W tym sezonie barwy UKS AS reprezentują dwie drużyny młodziczek AS I i AS IIW turnieju eliminacyjnym który odbył się 25.09 w Łasku obie drużyny rywalizowały i AS I uplasował się w 2 grupie -czyli w gronie 8 najlepszych drużyn w województwie 🔝🔝🔝a AS II zajął 4 miejsce i trafił do 4 grupy rozgrywkowej.Trzeba dodać że AS II to młode dziewczyny, które swoją przygodę z siatkówką dopiero zaczynają. Dzisiaj obie drużyny walczyły w pierwszym turnieju rundy zasadniczej.

AS I w Rawie Mazowieckiej pokonał UMKS Tuszyn i po bardzo zaciętym meczu uległ drużynie ŁKS 15:17 w tie break.Tym samym zostajemy w drugiej grupie.2️⃣AS II grał w Sulejowie i pomimo zaangażowania ulegliśmy Volley 34 i Sulejów ,trafiamy więc do 5 grupy ale doświadczenie -bezcenne.5️⃣

Dziewczyny w ostatnim tygodniu ogarnełyście mopersy ,kadetki i młodziczki 👏👏👏Jesteście wielkie ❤️

👍super z wami pracować 💥💥

Przed nami kolejny czas pracy wiemy nad czym pracować -atmosfera jest, a technikę dopracujemy 💪🏐