3 stycznia 2023

MKS Volley Żelazny Opoczno -UKS AS Zduńska Wola

W trzeciej kolejce bieżących rozgrywek nasza drużyna po raz pierwszy zdobyła komplet punktów pokonując na wyjeździe drużynę z Opoczna. Grając solidną siatkówkę nie pozwoliliśmy rywalom na wiele i mieli oni spore problemy z przyjęciem naszych zagrywek oraz wyprowadzaniem skutecznych ataków.

Mecz zakończył asem serwisowym Kamil Duraj 📣 MKS Volley Żelazny Opoczno -UKS AS Zduńska W. 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)

Drużyna UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola wystąpiła w składzie: Michał Pękalski, Franciszek Jachowicz, Kacper Bryl, Kamil Grzanka – kapitan, Mateusz Lesiecki, Filip Dobrowolski, Bartłomiej Sobczak – libero, Karol Szewczyk – libero, Jakub Lipiński, Kuba Shittu, Kamil Duraj, Patryk Głowinkowski. Trener: Radosław Szymczak, Asystent: Mateusz Ziarniak

https://obsady.siatka-lodzkie.pl/index.php?mode=12&type=11📣 Już w najbliższą sobotę gramy z Bzurą Ozorków 🔥Zduńska Wola, sala sp nr5 ulica Łaska – godz.18