7 grudnia 2022

Kadetki UKS AS

👏🏻💪🏼Mamy to👏🏻💪
W dniu 4.12 kadetki UKS AS rozegrały na własnej hali mecz z drużyną MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy set, choć bardzo wyrównany, to jednak dobra zagrywka i gra w polu zapewniają wygraną dziewczętom ze Zduńskiej Woli (25:23).Kolejne dwa sety niestety nie należą do najlepszych w wykonaniu naszych zawodniczek. Dużo własnych błędów, brak dobrego przyjęcia oraz asekuracji sprawiają, że nasze dziewczęta nie mogą wyprowadzić skutecznego ataku. Kolejne sety przegrywamy (20:25) i (21:25).Czwarty set to zdecydowanie przełom w grze naszych dziewcząt. Bardzo dobrze rozpoczęty set – skuteczne zagrywki dają nam przewagę siedmiu punktów i pozwalają na mniej nerwową grę. Do tego dokładamy skuteczny atak ze skrzydeł, obronę w polu oraz blok i pokonujemy drużynę z Tomaszowa 25:18 doprowadzając do remisu 2:2. Ostatni set zaczynamy zagrywką i odskakujemy przeciwnikowi na 4 punkty co sprawia ze do końca seta kontrolujemy sytuację wygrywając całe spotkanie 3:2. Brawo dziewczęta mimo ciężkich momentów zostawiłyście serducho🧡🖤 na boisku.👏🏻👏🏻 Kawał dobrej roboty 👏🏻👏🏻 Dziękujemy sponsoromPhu Kyubi , PHU Beni, Żwir-Trans , KAMAX Hydraulika Siłowa, Zakuwanie Węży, Toyota Zduńska WOLA, Gibo