28 listopada 2022

Kadeci w meczu na szczycie

🔥Mecz na szczycie🔥

W sobotę kolejny mecz w lidze wojewódzkiej kadetów rozegrała drużyna UKS Akademii Siatkówki Zduńska Wola. Przeciwnikiem była faworyzowana Lechia Tomaszów Mazowiecki.
Było to spotkanie lidera tabeli z wiceliderem. Mimo, iż zawodnicy z Tomaszowa byli wyraźnym faworytem to nasz zespół mocno się postawił i przez większą cześć setów wynik był zbliżony. Przyjezdni jednak potrafili w końcówce podkręcić tempo dzięki czemu wygrali wszystkie partie i wywieźli ze Zduńskiej Woli 3 punkty. Cieszy jednak dobra postawa, która w przyszłości zaprocentuje💪

UKS Akademia Siatkówki wystąpiła w składzie:Franciszek Michalski, Patryk Kowalski, Wojciech Kulda, Dawid Fiszer, Szymon Bekalarczyk, Kuba Shittu, Filip Szczepkowski, Jakub Król, Jakub Rudecki, Mikołaj Braczkowski, Kamil Błaszczyk, Kacper Zięba, Szymon Filipiak, Marcel Kowalczyk
Trener – Paweł Niewiadomski