28 listopada 2022

Inauguracja sezonu dla Seniorów

🔥Seniorzy zainaugurowali sezon meczem w Bełchatowie🔥

Od zaciętego i stojącego na niezłym poziomie meczu rozpoczęli nasi seniorzy zmagania w III lidze. W meczu wyjazdowym ostatecznie uznaliśmy wyższość młodej drużyny rezerw Skry Bełchatów przegrywając 14-16 decydujący piąty set i cały mecz 2-3;

Nasza drużyna przyzwoicie prezentowała się w polu zagrywki, natomiast ekipa z Bełchatowa grała skutecznie w ataku; w meczu oglądaliśmy sporo ciekawych akcji, instynktownych obron czy mocnych ataków, a kilka razy nasza drużyna nie była w stanie utrzymać ciężko wypracowanej przewagi punktowej – ostatecznie w pierwszym meczu zdobywamy jeden punkt i jesteśmy pełni uzasadnionej nadziei, że drugi sezon w naszym wykonaniu będzie bardzo ekscytujący JPGE Skra II Bełchatów – UKS AS Zduńska Wola 3:2 (30:28, 15:25, 26:24, 20:25, 16:14)

Drużyna UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola wystąpiła w składzie: Michał Pękalski, Maksymilian Paszak, Kacper Bryl, Kamil Grzanka – kapitan, Mateusz Lesiecki, Filip Dobrowolski, Bartłomiej Sobczak – libero, Karol Szewczyk – libero, Franciszek Jachowicz, Jakub Lipiński, Patryk Głowinkowski
Trener: Radosław Szymczak
Asystent: Mateusz Ziarniak
https://obsady.siatka-lodzkie.pl/index.php?mode=12&type=11
sponsorzy:Karton Polska, Żwir-Trans