24 października 2022

INAUGURACJA SEZONU AMATORSKIEJ VOLLEYLIGI KOBIET

🔥INAUGURACJA SEZONU AMATORSKIEJ VOLLEYLIGI KOBIET🔥

W pierwszym meczu, mimo walki i zaangażowania lepsze okazały się przeciwniczki z Opoczna. W drugim spotkaniu z METPRIM Radomsko po dobrym początku pierwszego seta nastąpiło rozluźnienie, które spowodowało przegraną końcówkę seta. W dwóch kolejnych wszystko już wróciło pod naszą kontrolę i ostatecznie wygrywamy 2:1. UKS AS Zdunska Wola – APS ACTIVE Opoczno 3: 0 (19:25, 23:25, 19:25) UKS AS- METPRIM Radomsko 2:1 (24:26, 25:18, 25:13) 🔥Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Anna Fraszka UKS AS Zdunska Wola 🔥

Karolina Woch-Lewi- kapitan- libero, Paulina Olszacka, Anna Fraszka, Katarzyna Grzanka- przyjecie, Kinga Lenke- atak, Ida Buczkowska – rozegranie, Marzena Olejniczak, Zuzanna Miazek – srodek, trener Monika Walczak