24 października 2022

III LIGA KOBIET SZYKUJE SIĘ DO SEZONU

🧡🖤III LIGA KOBIET SZYKUJE SIĘ DO SEZONU🧡🖤

Zduńskowolanki z Akademii Siatkówki przygotowują się do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Zespół czekały duże zmiany personalne i w nowych rozgrywkach w naszych barwach zobaczymy kilka zupełnie nowych twarzy, a część zawodniczek powróciła do zespołu po krótszej lub dłuższej przerwie.W pierwszych meczach sparingowych wynik był sprawą drugorzędną (0-4 z ŁKS oraz 5-0 w Pabianicach) ale co najważniejsze, widać progres i coraz lepsze zgranie zespołu.

🆕Do zespołu dołączyły🆕
➡️Dominika Kołodziejczyk – rozgrywająca i nasza nowa kapitan
➡️Pamela Łuszczyńska – atakująca
➡️Agata Sasin – libero
➡️Katarzyna Perestiak – libero
🔥Witamy w klubie🔥

🆒A także pozostały lub powróciły po dłuższej lub krótszej przerwie🆒
➡️Marta Pokora-Jóźwiak – środkowa
➡️Oliwia Herc – środkowa
➡️Karina Marczyńska – przyjmująca
➡️Agata Sadzińska – przyjmująca
➡️Karolina Piękna – przyjmująca
➡️Adrianna Barton – przyjmująca
➡️Kinga Lenke – atakująca🆒

Do zespołu włączone też zostały dwie utalentowane młode zawodniczki z naszej Akademii🆒
➡️Lena Kajszczak – przyjmująca
➡️Michalina Selin – rozgrywająca

🧡🖤Po zeszłorocznej całkowitej dominacji na parkietach III ligi zdajemy sobie sprawę, że nowy zespół to wiele znaków zapytania i na weryfikację przyjdzie czas w trakcie ligi. Liczymy jednak na wiele, bo dobrego trenowania i świetnej atmosfery nam już teraz nie brakuje 🧡🖤🔥Jak zwykle liczymy na Wasz doping na meczach 🔥