3 stycznia 2023

Finałowy Turniej SINGLI Województwa Łódzkiego

👍👏🏻Wielki SUKCES MŁODYCH ASÓW💪🏐

W miniony weekend odbył się już ostatni Finałowy Turniej SINGLI Województwa Łódzkiego dziewcząt i chłopców w rocznikach 2012, 2013 i młodsi. Młodzi siatkarze i siatkarki zaprezentowali się wspaniale. Najlepszą singielką z województwa łódzkiego okazała się 🥇Natasza Ogińska 🥇 natomiast 🏆Marcin Kubiak 🏆 jest jednym z 5 najlepszych singli w swoim roczniku.

Ponadto w Wielkim Finale znalazły się następujące zawodniczki i zawodnicy rocznik 2013:Marysia Zagner,Marysia Miśkiewicz,Jessica Zuzankiewicz,Nicole Majkowski,Zosia Młynarczyk,Oskar Kaczmarek,Staś Bryl (2014).
Rocznik 2012: Ania Kosuń, Wiktoria Saluda, Blanka Gotowała, Ania Hałaczkiewicz, Oksana Lewi, Maja Bożejewicz, Natan Błaszczyk, Oliwier Garstka, Krzyś Kornatka, Antek Gierczyński. Trener Marta Michalska👏🏻

Brawo dla wszystkich naszych finalistów 💪🏐🏆🏆🏆🏆
Podziękowania dla 🎅Kuby Wlaźlika🎅za organizację tego Ogromnego przedsięwzięcia (ponad 200 dzieciaków).🙉Perfekcja, radość, zabawa a wszystko ❤️„z miłości do siatkówki”🏐DZIĘKUJEMY 👍🎅 W lutym rusza Liga”dwójek” więc do zobaczenia 🧡🖤